For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

NOKA EVENT

Foto e profilit

NOKA EVENT

Kamëz, Shqipëria

Hera e fundit online : 9 months më parë
(0)

Përshkrim i shkurtër

Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese ..Per me shume informacione na kontaktoni ne numrn tone te telefonit "0683543516" ose ne e-mail: nokaevent02@gmail.com Facebook: Noka Event-Tavolina karrige tenda me qera ,instagram @nokaevent JU MIRPRESIM

Postime të kryera nga NOKA EVENT

NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
Na tel. për çmimin

NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA

  • 0683543516

  • 9Q8G+6X Kamëz, Shqipëria
Postuar më: 27 September 2021

0

Shitje

1

Postime gjithsej

Kontaktoje