For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Prona Prona Rezidenciale Apartamente

Apartament 1+1 në Plazh Durrës


  • Apartament 1+1 në Plazh Durrës
Përshkrimi
Çmimi : 23.000 € (I fiksuar)
Lloji : Ofertë
Data : 10 September 2019
Sipërfaqja (m2) : 41
Kati : II
Vendndodhja : Shetitorja e Plazhit, Durrës, Shqipëria

Ne Plazhin e Durresit prane Hotel Mira Mare SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 41 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, ambjenti gatim ngrenie ndenie dhe 1 tualet. Disponon Certifikate Pronesie.

Cmimi 23.000 euro

Per cdo informacion kontaktoni ne

Cel. 0684109062

E-mail onlineprona@gmail.com

 

 Vendndodhja