For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Auto/Moto Automjete

C 200 d stilim standard


  • C 200 d stilim standard
  • C 200 d stilim standard
  • C 200 d stilim standard
Përshkrimi
Çmimi : 40.000 € (I fiksuar)
Lloji : Ofertë
Data : 31 August 2019
Marka : Mercedes Benz
Km të përshkruara : 0
Ngjyra : E bardhë
Vendndodhja : SH2 44, Kashar, Shqipëria

Që në pamje të parë, C-Class të krijon një ndjesi të veçantë. Forma dhe dizajn elegant, të kombinuara me mjeshtëri me teknologjinë më të fundit. C 200 d në ngjyrë të bardhë dhe stilim standard, prodhim i 2019 dhe me 0 km, e përfitoni në ofertë për 40 000 Euro (përfshirë targa dhe TVSH). Përveç, çmimit fantastik dhe garancisë 2-vjeçare të prodhuesit, ne ju dhurojmë dhe 3 vite garanci shtesë. Në total, C-Class i ri mundësohet me 5 vite garanci dhe shumë avantazhe të tjera…

 

 Vendndodhja