For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Detajet e postimit

Prezantim biznesi

DORA RESIDENCE


  • DORA RESIDENCE
  • DORA RESIDENCE
  • DORA RESIDENCE
  • DORA RESIDENCE
  • DORA RESIDENCE
  • DORA RESIDENCE
  • DORA RESIDENCE
  • DORA RESIDENCE
  • DORA RESIDENCE
Përshkrimi
Lloji : Prezantim biznesi
Data : 12 September 2019
Aktiviteti kryesor : Shërbimes mikpritëse dhe të mirëqënies
Telefon : +35544521801
Telefon 2 : +35544521801
E-mail : info@doraresidence.al
Website : Shiko websitin
Facebook : Shiko websitin
Instagram : Shiko websitin
Adresa kryesore : Rruga Alajdin Frasheri, Tirane
Vendndodhja : Rruga Alajdin Frasheri, Tiranë, Shqipëria

Jo larg nga qyteti i zhurmshëm i Tiranës. Dora Residence është një oaz relaksimi pranë liqenit të Farkës dhe malit të Dajtit. Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh mikpritëse dhe të mirëqënies, pa marrë parasysh nëse zgjedhni një qëndrim afatgjatë ose afatshkurtër. Në qendrën tonë të rehabilitimit shëndeti juaj do të përmirësohet nën kujdesin e stafit tonë mjekësor profesional. Në mbrëmje shijoni ushqimin e shijshëm të restorantit tonë, pini një gotë verë të mire dhe merrni frymë ajrin e freskët në verandën tonë ose bëni një shëtitje në kopësht.

Privat

Shijoni apartamentin tuaj dhe të gjithë privatësinë që ju nevojitet. Në katin e fundit ne kemi apartament me dhoma dyshe që janë të gatshme për ju dhe për një kohë të shkëlqyer në një atmosferë moderne dhe të rehatshme.

Familje

Zgjidhni të bëni vetë mëngjesin tuaj ose ta porosisni atë, të keni kohë të mjaftueshme të shikoni filma ose të luani me fëmijët tuaj duke shijuar hapësirat e gjera të apartamentit tonë. Ne ju sigurojmë se ju do të ndiheni si në shtëpi gjatë pushimeve.

E përbaashkët

Mund të marrësh me qira një dhomë në një apartament të madh dhe të ndash kuzhinën, banjën dhe dhomën e ndenjes me një person tjetër, nëse je vetëm. Kjo ju jep mundësinë për të takuar njerëz të rinj, për të bërë miq dhe për të krijuar lidhje të reja.

Me porosi

Ajo që ju doni është ajo që ju merrni. Na tregoni se çfarë keni nevojë dhe ne do të gjejmë zgjidhjen më të mirë të hartuar posaçërisht për ju.

 

 Video
Vendndodhja