For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Paisje shtëpiake

Freskues Personal Arctic Air Ultra


  • Freskues Personal Arctic Air Ultra
  • Freskues Personal Arctic Air Ultra
  • Freskues Personal Arctic Air Ultra
  • Freskues Personal Arctic Air Ultra
  • Freskues Personal Arctic Air Ultra
Përshkrimi
Çmimi : 2.990 LEK (I fiksuar)
Lloji : Ofertë
Data : 23 August 2019
Vendndodhja : Rruga Sami Frashëri Metropol, Tirana, Shqipëria

Freskuesi personal Rovus Arctic Air Ultra është një kombinimi i kondicionerit, rregulluesit të lagështisë dhe pastruesit të ajrit në një pajisje të vetme. Me një teknologji të avancuar Hydro-chill, shumë e qetë dhe me 3 funksione të ndryshme ventilimi ju do të keni ajër të freskët kudo që ju dëshironi në zyrë apo shtëpi.

Shijoni freskinë dhe ajrin e pastër kudo!

Ditët e nxehta të verës po afrojnë dhe akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen? Kondicioneri mund t’ju ndihmojë, por ta mbash ndezur gjithë ditën kushton shumë. Me Rovus Arctic Air Ultra, i cili vjen me një version të përmiresuar dhe komapkt ju do të keni freskuesin tuaj personal në çdo moment dhe sigurisht nuk do të shpenzoni shumë para!

Rovus Arctic Air Ultra është një domosdoshmëri për dhomën e gjumit, zyrën, kuzhinën ku gatuani apo edhe studion tuaj të punës dhe shumë më tepër! Thjeshtë mbushni depozitën me ujë, vendoseni në prizë, shtypni butonin dhe relaksohuni e shijoni freskinë për 12 orë me rradhë vetëm me një depozitë uji.

Sektreti i saj: Teknologjia e avancuar Hydro-chill

Rovus Arctic Air Ultra është një freskues personal i cili ju lejon të krijoni një ambjent të personalizuar. Sekreti qëndron në teknologjinë inovative Hydro-chill, i cili përdor vetëm ujë, ventilim dhe teknologjinë e avullimit të ujit pa përdorur lënde toksike.

Një ndër mënyrat me natyrale të freskimit të ajrit. Arctic Air Ultra thith ajrin e ngrohtë nepërmjet filtrit dhe në bashkëveprim me ujin e kthen atë në ajër të freskët e të pastër.

Freskues, pastrues ajri dhe stabilizues lagështie të gjitha në një pajisje

Sistemi freskues i Rovus Arctic Air me Hydro-chill punon në bazë të sistemit të ventilimit dhe avullimit. Përveç ajrit të freskët, filtri në të njëjtën kohë ndihmon në pastrimin e ajrit nga alergen të ndryshëm dhe aroma, duke krijuar kështu një mjedis jetese më të shëndetshëm për ju dhe familjen tuaj.

Falë dizajnit dhe madhësisë së tij mund të vendoset mbi tavolinë ose komodinë. Gjithashtu është perfekte për tu përdorur gjatë kohës që jeni duke lexuar ose punuar në studion tuaj.

 

Filter sfungjeri i cili mund të lahet

Freskuesi personal Rovus Arctic Air Ultra vjen i përmirësuar me një filter sfungjeri i cili edhe mund të hiqet dhe lahet. Thjeshtë tërhiqni zgarën në pjesën e mprapme të saj, hiqni filtrin nga freskuesit, lajeni me ujë të bollshëm dhe vendoseni serisht. Nuk do t’ju duhet të harxhoni para për zëvëndësimin mujor të filtrave.

Dhe për më shumë kontroll të personalizuar, freskuesi Rovus Arctic Air Ultra nuk bën shumë zhurmë dhe ka 3 nivele freskimi.

Dhe për më tepër mund të përdoret edhe si ndriçues ambjenti

Është perfekt për tu përdorur në dhomën e gjumit, pasi ka një dritë të butë e qetësuese. Kjo e bën fantastike për dhomën e gjumit të fëmijëve, pasi ky ndricim nuk do ti bezdisë gjatë gjumit, dhe gjithashtu do të ofrojë rehati dhe freski.

Seti përfshin:

  1.     1x Rovus Arctic Air Ultra
  2.     1x Karikues
  3.     1x Manual

 

 

 

 

 

 

 Vendndodhja