For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Prona Prona Rezidenciale Apartamente

Jepet 2+1 me qira në Yzberisht


  • Jepet 2+1 me qira në Yzberisht
Përshkrimi
Çmimi : 250 € (I fiksuar)
Lloji : Me qera
Data : 10 September 2019
Sipërfaqja (m2) : 90
Kati : IV
Facilitete : Pamje nga jugu, Internet, Telefon, Ashensor, Buzë rrugës, Ruhet me kamera, I mobiluar
Vendndodhja : Yzberisht

Jepet me qira apartament 2+1 ne Yzberisht prane pasticeri Neles (te pishinat). Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje, nje ballkon dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te mireadministruar. Zona eshte mjaft e qete dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !!! CENTURY 21 SOLUTION

 

 Vendndodhja