For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Detajet e postimit

Prona Prona Rezidenciale Apartamente

Jepet me qira


Përshkrimi
Çmimi : 400 € (I fiksuar)
Lloji : Me qera
Data : 26 August 2019
Sipërfaqja (m2) : 100
Kati : IIX
Facilitete : Ashensor, Buzë rrugës, Pranë shkolle, Ruhet me kamera, Ruhet me roje, I mobiluar
Vendndodhja : Rruga Qemal Stafa, 9 katshet, ambulanca qendrore

Jepet shtepi me qera, 2 + 1, 110 m2, kati 8, pallat i ri, me ashensor, 2 dhoma gjumi, sallon guzhine, 1 tualet, 3 ballkone me pamje nga mali Dajtit dhe nga rruga e Dibres, kondicioner, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, rr. Qemal Stafa , nd.13, prane ambulances qendrore, tek 9 katshet, Pazari Ri. Apartamenti eshte i pershtatshem per 3 ose 4 student, dhe familje. nr kontakti 0697011848.

 

 Vendndodhja