For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Detajet e postimit

Shërbime

Karrige me qera 0676658901

Na tel. për çmimin


  • Karrige me qera 0676658901
  • Karrige me qera 0676658901
  • Karrige me qera 0676658901
  • Karrige me qera 0676658901
Përshkrimi
Çmimi : Na tel. për çmimin
Lloji : Me qera
Data : 25 March 2021
Vendndodhja : Rruga Beselidhja

Përshendetje!

Ofrojme:

•Tenda (me perde)

•Çadra

•Pedane (kercimi dhe piste vallzimi)

•Tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •Karrige (me mbulesa te bardha)

•Stola,

•Ndriçim profesional, bashke me robotet,

per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare.

Bejme dekore oborresh per dasma dhe evente.

Ofrojme gjithashtu vendin e çiftit me te gjitha detajet e tjera sipas preferencave tuaja.

Bejme transportin dhe montimin falas ne qytete te ndryshme ne gjithe Shqiperine…

Rezervoni qe tani dhe perfitoni ne çmim! 💶

 

Ju mirepresim 🙂

 

📲 0676658901

 

 Vendndodhja
Bëj vlerësimin tënd

Të ngjashme

10 LEK (Negotiable)

Tenda karrige stola per sma festa dhe panaire

  • 0676658901

  • Rruga Don Bosko
Postuar më: 29 September 2021
Tenda, tavolina, karrige me qera 0676658901
10 LEK (Negotiable)

Tenda, tavolina, karrige me qera 0676658901

  • 0676658901

  • Rruga Shtraus
Postuar më: 29 September 2021