For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shërbime

NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA

Na tel. për çmimin


 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
 • NOKA EVENT – TAVOLINA KARRIGE TENDA ME QERA
Përshkrimi
Çmimi : Na tel. për çmimin
Lloji : Me qera
Data : 27 September 2021
Vendndodhja : 9Q8G+6X Kamëz, Shqipëria

Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit “0683543516” ose ne e-mail: nokaevent02@gmail.com Facebook: Noka Event-Tavolina karrige tenda me qera instagram @nokaevent

JU MIRPRESIM

 

 Video
Vendndodhja
Bëj vlerësimin tënd

Të ngjashme

Tenda, tavolina, karrige me qera 0676658901
10 LEK (Negotiable)

Tenda, tavolina, karrige me qera 0676658901

 • 0676658901

 • Rruga Shtraus
Postuar më: 07 March 2022
10 LEK (Negotiable)

Tenda karrige stola per sma festa dhe panaire

 • 0676658901

 • Rruga Don Bosko
Postuar më: 29 September 2021