For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Shërbime

Noka Event – Tenda Tavolina Karrike


  • Noka Event – Tenda Tavolina Karrike
  • Noka Event – Tenda Tavolina Karrike
  • Noka Event – Tenda Tavolina Karrike
  • Noka Event – Tenda Tavolina Karrike
  • Noka Event – Tenda Tavolina Karrike
Përshkrimi
Çmimi : Na tel. për çmimin
Lloji : Me qera
Data : 23 August 2019
Vendndodhja : Rruga Luznia, Kamëz, Shqipëria

Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit “0683543516” “0692100796” ose

ne e-mail: nokaevent02@gmail.com Facebook: Noka Event-Tavolina karrige tenda me qera ose ne website: https://nokaevent02.wixsite.com/nokaevent

JU MIRPRESIM

 

 Video
Vendndodhja