For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Për shtëpinë Të ndryshme

Seti Delimano Family Magic Mix


  • Seti Delimano Family Magic Mix
  • Seti Delimano Family Magic Mix
  • Seti Delimano Family Magic Mix
Përshkrimi
Çmimi : 3.490 LEK
Lloji : Ofertë
Data : 15 August 2019
Vendndodhja : Rruga Sami Frashëri Metropol, Tirana, Shqipëria

Një set unik për të pregatitur jo vetëm ëmbëlsira, por që mund të përdoret për të pregatitur një shumëllojshmëri gatimesh. Seti përfshin: tas çeliku 4 litra me kapak , 2 rende për të grirë, mikser dore, 2 kokat e çelikut për përzjerje, 2 forma 3D për biskota – pema për krishlindje dhe plaku i borës. Dhurata ideale.

Seti Magic Mix jo vetëm që do t’ju ndihmojë ju dhe familjarët tuaj të krijoni vakte magjike por gjithashtu është perfekte edhe kur vjen puna tek pastrimi dhe hapësira që do të zë në dollap – të gjithë pjesët e saj mund të vendosen brënda tasit i cili është shumë i përdorshëm në kuzhinë.


Gatuani, piqni, përzieni, servirni dhe shumë më tepër.

Seti Delimano Family magic mix me 8 pjesë është perfekt dhe shumë i përdorshëm në kuzhinë. I përshtatshëm për guzhinierët me eksperience apo për fillestarët. Ideale për përdorim të përditshëm në kuzhinë.

 

 Vendndodhja