For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Detajet e postimit

Prona Prona Rezidenciale Apartamente

Shes shtëpi


Përshkrimi
Çmimi : 80.000 € (I fiksuar)
Lloji : Ofertë
Data : 20 September 2019
Sipërfaqja (m2) : 118
Kati : VII
Facilitete : Parkim, Internet, Ashensor, Buzë rrugës, Ruhet me roje, I mobiluar
Vendndodhja : Rruga “Besim Alla”, Pallati Alfa, Hyrja 3, Yzberish, Tiranë

Eshte nje apartament ne nje pallat te ri në Yzberish, në anφ të rrugës kryesore. Adresa: Pallati Alfa, Rruga“Besim Alla”. Apartamenti eshte i mobiluar, me instalim te ngrohjes me kaldaje, i paisur me kondicionere, me nje dhome gjumi, nje dhome per femijet dhe nje sallon te madh me kuzhine te paisur, dy ballkone te medhenj, ne drejtimin lindje dhe jug. Eshte i larë në diell gjatë gjithë ditës.

 

 Vendndodhja