For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Detajet e postimit

Për shtëpinë Të ndryshme

Tapeti Asana


  • Tapeti Asana
  • Tapeti Asana
Përshkrimi
Çmimi : 6.990 LEK
Lloji : Ofertë
Data : 15 August 2019
Vendndodhja : Rruga Sami Frashëri Metropol, Tirana, Shqipëria

 Shtojini butësi çdo hapi që ju hidhni

Hidhni hapat e para pasi zgjoheni nga gjumi në tapetin Dormeo Asana i cili do t’ju falë butësi shputave të këmbëve. Me material memory, i butë, i rehatshëm dhe me një shtresë të poshtme e cila nuk e rrëshket, do ti shtojë bukurinë dhomës tuaj.Tapeti Dormeo Asana është shumë i butë dhe i përshtatshëm për çdo ambjent falë ngjyrave tërheqëse. Shtresa memory 2 cm do ti shtojë butësinë çdo hapi që ju hidhni dhe do të përkëdhelë butësisht shputat tuaja. Për komfot maksimal shtresa memory bën të mundur shpërndarjen e peshës dhe presionit në të gjithë sipërfaqen.

Ky tapet është prodhuar për tu përshtatur me të gjitha llojet e sipërfaqeve. Vendoseni tapetin Asana afër krevatit, divanit, pranë televizorit, në dhomën e ndenjes, në dhomën e fëmijeve ose në korridorin e shtëpisë tuaj dhe dyshemeje juaj do të kthehet në një ambjent të ngrohtë dhe të butë i cili do t’ju bëjë të shijoni çdo hap që ju hidhni.
Avantazhet:

  •     ndjesi shumë e butë dhe e rehatshme në këmbët tuaja
  •     shtresë memory 2 cm e cila përshtatet me këmbët
  •     ngjyra tërheqëse dhe të kombinueshme me çdo ambjent
  •     e përshtatshme për çdo dhomë në shtëpinë tuaj
  •     material i cili nuk rrëshket për më shumë siguri dhe qëndrueshmëri
  •     e përshtatshme për të gjitha llojet e dyshemeve
  •     e disponueshme në 4 ngjyra tërheqëse: rozë, blu, gri dhe kafe
  •     e disponueshme në 2 përmasa

 

 Vendndodhja