Trajnim falas per Legjislacionin Tatimor

Trajnim falas per Legjislacionin Tatimor

JTNDdGFibGUlMjB3aWR0aCUzRCUyMjEwMCUyNSUyMiUyMGJvcmRlciUzRCUyMjAlMjIlMjBjZWxscGFkZGluZyUzRCUyMjAlMjIlMjBjZWxsc3BhY2luZyUzRCUyMjAlMjIlMjBjbGFzcyUzRCUyMkJHdGFibGUlMjIlMjBzdHlsZSUzRCUyMmJvcmRlci1jb2xsYXBz...

Trajnim: Legjislacioni Tatimor në Praktikë

Trajnim: Legjislacioni Tatimor në Praktikë

Kane mbetur edhe 5 vende te lira. Perfitoni nga dobite e ketij kursi utilitar dhe unik!

Dyqani i orëve TUFINA po të kërkon ty!

Dyqani i orëve TUFINA po të kërkon ty!

Nese keni vullnet per te punuar dhe jeni e interesuar per t’u zhvilluar ne fushen e shitjeve, Tufina eshte vendi i duhur! Pozicioni: SHITESE ME EKSPERIENCE

Furgon Elektrik 8+1

Furgon Elektrik 8+1

2022 M5 EV Passenger version luxury 9-seater 401 km 34 900 EUR Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit kinez. Mund te themi shume cilesor dhe g...

Trajnimi Finance Kontabilitet

Trajnimi Finance Kontabilitet

Instituti i Ekspertëve Fiskalë fillon trajnimin profesional:Financë Kontabilitet Data e fillimit: 20 Janar 2023Trajnimi zgjat 6 javë Orari i leksioneve E PREMTE 16:00 – 19:30E SHTUNE 09:00 – 13:30 Dok...

Këtë fundvit dhuro shëndet

Këtë fundvit dhuro shëndet

Dhurata me e çmuar per kete fundvit! #DhuroShendet Mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin tone: Tel: 068 64 87 857 ose mund te na vizitoni prane adresave tona.   ______________ BODY CODE TIRANE: Perb...

Magjia e festave mbërrin në Dormeo

Magjia e festave mbërrin në Dormeo

Shijojeni kete dimer me perqafime te ngrohta >> ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ Për info telefon: 044514421 Dyshekë ● Shtresa dysheku ● Jastëk ● Jorgan ● Mbulesa ● Oferta Jepni përqafimet më të mira, më të ...

🎄 Per nje Vit te Ri te Lumtur dhe Magjik

🎄 Per nje Vit te Ri te Lumtur dhe Magjik

Për info telefon: 044514421 Shtëpia ● Kuzhina ● Sport ● Bukuria ● Për fëmijë ● Ofertat Shijoni momentet magjike të festave dhe mirëprisni një Vit përplot me mbarësi. Zbuloni magjinë në rehatinë e shtë...

Paketa festive Dormeo

Paketa festive Dormeo

Perfitoni dhurate setin jorgan + jastek dhe nje jastek dekorativ. >> ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ Paketa Dormeo Këto ditë festash Dormeo vjen me Paketën festive, me çdo dyshek përfitoni dhuratë setin jor...

Find Best Electronics Products In Reasonable Price

Find Best Electronics Products In Reasonable Price

  There are lots of great animatronic and robotics props and projects out there, and it’s easy to make r/c servos and other actuators move using the Arduino servo library. This means that the servos s...