• Atlete Sneaker Knit
  • Atlete Sneaker Knit
  • Atlete Sneaker Knit
  • Atlete Sneaker Knit

Atlete Sneaker Knit

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania

1,796.00LEK (I fiksuar)

Lloji : Ofertë
Data : 02/01/2023
Gjendja : i/e papërdorur

Përshkrimi

Tërheqëse për syrin të rehatshme për këmbën

Atlete të dizajnuara për të qënë tërheqëse për syrin tuaj dhe të kombinueshme me çdo veshje që do të vishni. Një mrekulli e thurur dhe e bërë në mënyrë të sofistikuar për të pasuruar stilin sportiv urban ose për të lehtësuar çdo stil klasik të veshjeve tuaja.

Thjesht nuk do deshironi t’i hiqni nga këmbët

Ky është komoditet i një dimensioni tjetër. Edhe pas orëve të gjata të veshjes së këpucëve super të buta, përsëri do të ndiheni të relaksuar. Meqenëse atlete janë bërë me material të punuar me thurje, janë të ajrsshme, ju do të ndjeni freskinë e një mëngjesi gjatë gjithë ditës.

Liri në lëvizje

Të lehta dhe të freskëta… kjo është ndjesia që ato dhurojnë. Sholla e harkuar i jep një madhështi kësaj atlete! Ndjeni lehtësinë e amotrizimit të goditjeve dhe hapësirës si kurrë më parë. Atletet Walkmaxx janë të rehatshme, të bollshme dhe ju japin besim në çdo hap që do të ndërmerrni. Ato do t’ju ngrenë lart, lart në qiell.

Shumëllojshmëri ngjyrash

Ato vijnë në pesë ngjyra verore, për një shëtitje gjatë verës në një plazh me akulloren tuaj të preferuar. Tonet e buta pastel për një dite të lumtur.

Struktura e Atleteve

  • Insole: Material memory në atlete i përshtatet me formën e këmbëve tuaja dhe ju jep ndjesi e lehtesisë.
  • Midsole: Sholla EVA siguron butësi dhe fleksibilitet shtesë në çdo hap tuaj.
  • Upper: Materialet e zgjedhura të thurura ekuilibrojnë temperaturën për komoditetin tuaj.
  • Heel: Thembra e butë për më shumë rehati.
  • Bottom sole: Shollë e harkuar aktivizon ekuilibrin e trupit tuaj dhe ju jep ndjesinë e lehtësisë.

Vendndodhja

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania