• Set Warm Hug 2022
  • Set Warm Hug 2022
  • Set Warm Hug 2022
  • Set Warm Hug 2022
  • Set Warm Hug 2022
  • Set Warm Hug 2022
  • Set Warm Hug 2022
  • Set Warm Hug 2022
  • Set Warm Hug 2022

Set Warm Hug 2022

Dormeo Rruga Sami Frashëri, Tirana

3,995.00LEK (I fiksuar)

Lloji : Ofertë
Data : 04/01/2023
Gjendja : i/e papërdorur
Garancia : Po

Përshkrimi

Përqafoni të dashurit tuaj ose veten me setin e ri e të ngrohtë Dormeo Warm Hug. Kombinimi perfekt i një jastëku të butë, të ngrohtë dhe një batanije luksoze, në të cilën të gjithëve u pëlqen të mbështillet brenda. Ideale për dekorimin e shtëpisë ose për t’u marrë me vete kur jeni në lëvizje. Perfekte edhe si dhuratë. E disponueshme në 6 ngjyra me 2 dizajne, të gjitha të kthyeshme për pamje më të mrekullueshme. Bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe lahet në 30°C.

Video

Vendndodhja

Dormeo Rruga Sami Frashëri, Tirana

Bids

*Numri juaj i telefonit do ti tregohet autorit.
Ofertime gjithësej
0
Oferta më e lartë
Oferta më e ulët