Magjia e festave mbërrin në Dormeo

Magjia e festave mbërrin në Dormeo

Shijojeni kete dimer me perqafime te ngrohta >>
‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Jepni përqafimet më të mira, më të buta dhe më të ngrohta!
Seti Warm Hug po vazhdon të ofrojë përqafime të ngrohta për njerëzit anë e mbanë botës, që nga Krishtlindjet e vitit 2013. Miliona klientë tashmë e kanë shijuar ngrohtësinë e setit Warm Hug, qoftë për vete apo duke bërë dhurata.
50% më lirë | duke filluar nga vetëm 3,990 Lekë
Zbulo dhuratën perfekte
Shijojeni këtë dimër me përqafime të ngrohta
Asgjë nuk është me e bukur se sa të qëndroni në shtëpi në mbrëmjet më të ftohta dhe të gjata, të mbuluara me një batanije të butë, komode dhe të ngrohtë, duke pirë pijen tuaj të preferuar ndërsa lexoni një libër ose shikoni TV. Jastëku i ngrohtë për të mbështetur kokën ose shpinën dhe batanija për t'u strukur poshtë.
Më shumë
Mënyra më e mirë për të shprehur dashuri dhe përkujdesje
Përqafimet janë të magjishme si Krishtlindjet, prandaj e kemi emërtuar këtë set Warm Hug. Shijoni këto ndjenja në çdo kohë, me këtë set ekskluziv batanije & jastëk, këtë vit, seti vjen me një dizajn të ri dhe ngjyra të pasura, për ta shndërruar shtëpinë tuaj në një oazë të rehatshme.
Merrni dhuratën më të bukur Festive
Jepni dhuratën më të bukur dhe të sigurtë për fëmijët
Seti Dormeo Warm Hug për fëmijë mund t’i ndihmojë fëmijët të ndihen të sigurt, duke eleminuar frikën nga errësira dhe duke i lejuar ata të pushojnë dhe të flenë më mirë.
Më shumë
Më shumë se një batanije – një përqafim
Përqafoni të dashurit tuaj ose veten me setin e ri e të ngrohtë Dormeo Warm Hug. Kombinimi perfekt i një jastëku të butë, të ngrohtë dhe një batanije luksoze, në të cilën të gjithëve u pëlqen të mbështillet brenda. Ideale për dekorimin e shtëpisë ose për t'u marrë me vete kur jeni në lëvizje. Perfekte edhe si dhuratë.
Më shumë
Dhuratat më të bukura janë të mbushura plot me dashuri
Çfarë do doje më shumë se sa një përqafim i ngrohtë dhe i dashur? Këtë vit mbushuni plot me kujtime të paharrueshme me të dashurit tuaj, duke u strukut nën një batanije të dashur nga miliona njerëz!
Dhuro Dashuri
bëni komentin tuaj

Your email address will not be published. Required fields are marked *